×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

روانشناسي وارتباطات

همه چيز از همه جا

طنز ----


در اين جا 5 توصيه براي خانم‌ها دارم تا بنيان خانواده را بتن آرمه کنند:

 

1.زيادي روي مردها حساب نکنيد

يک شاعر شير پاک خورده قرن 6 يا 7 سروده: کوهو مي‌ذارم رو دوشم/ رخت هر جنگو مي‌پوشم/ موجو از دريا مي‌گيرم/ شيره سنگو مي‌نوشم.

شايد ايشان توانايي اين کارها را داشته يا شايد در قرن ششم مردها توانايي کوه را بر دوش کشيدن داشته‌اند. اصلا فرض کنيم يک مرد مردستان مصراع‌هاي اول تا سوم را بتواند اجرا کند ولي گمان نکنم هيچ غول بي‌شاخ و دمي بتواند شيره سنگ را بنوشد

.

2.انتظارات اندک همسر دلبندتان را برآورده کنيد

مگر مرد بينوا از شما چه انتظاري دارد؟ فقط اينکه صبح‌ها زودتر بيدار شويد، صبحانه درست کنيد، بچه‌ها را راهي مدرسه کنيد، بعد برويد سر کار، بعد بدو بدو برگرديد شام درست کنيد، در فاصله‌اي که غذا در حال پختن است، خانه را جمع‌وجور کنيد، به درس و مشق بچه‌ها برسيد، احيانا اگر خريدي هست انجام دهيد و بعد از تمام اينها وقتي همسر دلبندتان از راه رسيد، به روي ماه او لبخند بزنيد!

3.مطمئن باشيد مردها همزمان نمي‌توانند دو کار انجام دهند

مردها نمي‌توانند هم فوتبال نگاه کنند، هم در مورد لباسي که خريده‌ايد نظر بدهند. نمي‌توانند فوتبال نگاه کنند و به اين هم فکر کنند که شهريه مدرسه بچه‌ها را از کجا بياورند. نمي‌توانند هم فوتبال ببينند هم حساب کنند با 3 هزار ميليارد تومان مي‌شود چند دستبند طلا خريد. نمي‌توانند هم فوتبال تماشا کنند و هم به شما نگاه کنند.

 

4.پر‌کردن معده مرد را جدي بگيريد

ابوکلنگ حکيم، شاعر قرن پنجم، در رساله ارزنده خود با نام احسن الاباطيل في نمي‌دونم چي چي نوشته: و مردان را دو عضو در بدن باشد اول عضو معده و دوم عضو باز هم معده و مرد گرسنه اهل و عيال و جاه و جلال و حرف و مقال نفهمد و هربار چون سير شود انگار دوباره از مادر زاده شده. بيت:

تا مرد خورش نخورده باشد/ علم و هنرش نهفته باشد

تحقيقات موسسه ما براي وصل‌کردن آمديم در چين نشان داده خطر طلاق در خانواده‌هايي که 3 بار در هفته خورش قورمه سبزي چرب ميل مي‌کنند، صفر است. حالا خانم‌ها مي‌توانند تصميم بگيرند که مي‌خواهند سايه پرچرب شوهرانشان بالاي سرشان باشد يا قيد سايه را بزنند، فست فود بخورند، آفتاب بگيرند و برنزه کنند.

 

5.شريک زندگي‌تان را بشناسيد

مردها از خريد، دقت‌کردن، محبت، گذشته را پيش چشم‌ آوردن، از آينده حرف‌زدن، درباره زمان حال فکرکردن، منظم‌بودن، خانه را نامنظم‌ديدن، حرف گوش‌کردن، برنامه‌ريزي، نظر همسر را تاييدکردن، لباس پهن‌کردن، تغييرکردن، بيدارشدن و نشاني پرسيدن بيزارند. به شما براي داشتن چنين شريکي تبريک و تهنيت مي‌گوييم.

 

چهارشنبه 26 آبان 1390 - 3:00:51 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


فنگ شویی


هاله نورانی


اسم شما چه رنگیه؟


درد دل


آموزش10راار برای جذب انرژی مثبت


پيامهايي از فرشتگان


اعداد تقدير


راز بعضی از اعداد


درجوانی پولدار شویم


رابطه زناشویی فقط نزدیکی نیست


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

105626 بازدید

170 بازدید امروز

36 بازدید دیروز

823 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem